Aslı Enver Fan Club - AEFC Hoşgeldiniz!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aslı Enver Fan Club - AEFC Hoşgeldiniz!

Aslı Enver sevenlerin ortak noktası.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kavak Yelleri'nin Efe'si ne zaman dönecek?

2 posters
YazarMesaj
$elin~

$elin~

Kavak Yelleri'nin Efe'si ne zaman dönecek? Empty
MesajKonu: Kavak Yelleri'nin Efe'si ne zaman dönecek?   Kavak Yelleri'nin Efe'si ne zaman dönecek? EmptyPerş. Tem. 29, 2010 11:38 pm

Dizinin son bölümünde Efe'den gelen işaretlerin Mine'nin işi olduğu ortaya çıktı. Peki Efe nasıl dönecek?
Günlerdir Efe gelecek diye beklediğimiz, Mine'nin hastaneye yatmasından sonra Mine olmadığına inandığımız oyun, yine Mine'nin marifeti çıktı.Aslı'ya mesajlar atan, Efe'nin yaşadığına Aslı'yı inandıran Mine, hastanede yatarken olaylardan habersizdi. Mine'nin Burak ile tuttukları adamı kimse aramamasına rağmen, adam, Aslı ile oynamaya devam etmişti. Aslı neredeyse Efe'nin yaşadığından emindi. Peki, Efe dönmüyor mu?.Aldığımız haberlere göre; evet, diziye dönecek ama ilerleyen zamanlarda, Eylül ayında...

Sanırım yapımcılar burada, Efe beklentimizi ortadan kaldırmaya ya da bizi bir nebze olsun şaşırtmaya çalıştılar.

Merakla bekliyoruz, Efe'yi ne zaman ve nasıl diriltecekler?

Ayşe Duygu Atasoy / Televizyon Gazetesi.com

_________________________________________________________________________________________________________________

Dağhan Külegeç, Kavak Yelleri muammasını çözdü!

Efe karakterinin dönüp dönmeyeceği belli oldu.

“Kavak Yelleri”ne dönüp dönmeyeceği merak konusu olan Dağhan Külegeç, önceki gün çıktığı Cihangir turunda cevabı ağzından kaçırdı.

“Diziye dönecek misiniz?” sorusuna önce “Olabilir de olmayabilir de” şeklinde belirsiz bir yanıt veren oyuncu, muhabirin oyununa geldi ve “Dizi başladı ama dönmeyeceksin” yorumu üzerine “Benim çekimler ağustosta başlıyor” deyiverdi.
Büşra BOZOK / Hürriyet
https://www.facebook.com/AsliEnverFans
Aşk-ı Masal

Aşk-ı Masal

Kavak Yelleri'nin Efe'si ne zaman dönecek? Empty
MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri'nin Efe'si ne zaman dönecek?   Kavak Yelleri'nin Efe'si ne zaman dönecek? EmptyPaz Ağus. 01, 2010 9:07 pm

Bugün star tvde magazinde gördüm.
vize'deki bir şenliği sunacaktı.
orada 'fanların ısrarı ' sayesinde dönecek dediler.
Ama Dağhan ağzıyla bir şey demedi,en azından ben duymadım.

Kavak Yelleri'nin Efe'si ne zaman dönecek?
1 sayfadaki 1 sayfası