Aslı Enver Fan Club - AEFC Hoşgeldiniz!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aslı Enver Fan Club - AEFC Hoşgeldiniz!

Aslı Enver sevenlerin ortak noktası.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Küçük Sırlar (Kanal D)

5 posters
YazarMesaj
ay80
Admin
ay80

Küçük Sırlar (Kanal D) Empty
MesajKonu: Küçük Sırlar (Kanal D)   Küçük Sırlar (Kanal D) EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 7:43 pm

Küçük Sırlar (Kanal D) 74276857

İstanbul'un zengin ailelerinin ve çocuklarının sıradaşı, gösterişli, ışıltılı hayatlarının, daha önce hiç anlatılmadığı kadar cüretkar ve çarpıcı hikayesini anlatıyor. Sahip oldukları paranın, dolayısıyla sahip oldukları gücün sınırı yok. Hikayenin ana temaları; masumiyet, büyümek, sırlar ve popüler olmak, sevilmek ve hayatta kalmak için söylemek zorunda olduğumuz yalanlar.

Masumiyet bütün karakterlerin hayatlarının farklı yerlerinde işlense de aslında en çok dizinin başkahramanı Su'nun hikayesini şekillendiriyor. Su, yaşadığı dünyanın en pırıltılı, en beğenilen, en konuşulan, en özenilen kızı. Diğerleri gibi 'vampir' olmamaya, 'temiz' kalmaya, kendine yeni bir yol çizmeye çalışıyor. Ama o dünyanın dışında kalmak kolay değil. O dünyanın içinde durmak da. Ama hiçbiri, tam ortada durmak kadar zor değil.

Küçük Sırlar'da aşkın ve popülerliğin hayatın merkezi olduğu, sert olduğu kadar eğlenceli yönleriyle gençlerin; karanlık, karmaşık, sevgiyle olduğu kadar çaresizlik ve nefretle örülen ailelerinin hikayeleri anlatılıyor.

Küçük Sırlar'ın kahramanlarının hemen hemen hepsi 'vitrin'de yaşıyor. Gözümüz kahramanların hemen hemen hepsini magazin eklerinin ikinci sayfa haberlerinden ısırıyor. Bu nedenle çok uzak gibi görünseler de çok yakınlar. Onlar daha büyük arenalarda ve daha güçlü düşmanlarla savaşsa da yaraları, duyguları, aşkları, sevgi ve nefretleri hepimizinki gibi.

Dizide diğer yerli dizilerin kurgu ve hikayelerinden farklı, hızlı ve yoğun bir anlatım tarzı yaratılırken kahramanların hayatlarında önemli bir yeri olan Facebook, Twitter ve cep telefonları da hikayelerinin gelişiminde kullanılıyor.

Küçük Sırlar hakkındaki yorumlarınızı,resimleri,çalışmaları herşeyi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
https://aslienver.forumakers.com
~ ezgiii

~ ezgiii

MesajKonu: Geri: Küçük Sırlar (Kanal D)   Küçük Sırlar (Kanal D) EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 8:19 pm

Valla az çok izlerim diziyi, yinede sunu sey söylemeden edemeyecegim.
- Ali okulun yakisiklisi oluyormus, yakisikli görmesek inanacagiz valla. Laughing
Neyse bu aksam yeni bölüm var, bakalim neler olucak (:
temporarypeace
Admin
temporarypeace

MesajKonu: Geri: Küçük Sırlar (Kanal D)   Küçük Sırlar (Kanal D) EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 9:56 pm

Keşke bu kadar kopyala-yapıştır olmasa dizilerimiz.
Nedense dizi;battı bana.
Ecem Uzun'u beğeniyorum sadece diyebilirim rahatlıkla,birde Birkan.
Ama onların hatrına dahi olsa seyretmiyorum (:
$elin~

$elin~

MesajKonu: Geri: Küçük Sırlar (Kanal D)   Küçük Sırlar (Kanal D) EmptyPerş. Tem. 29, 2010 5:41 pm

Merve Boluğur hoşuma gidiyor dizide bir de Birkan Sokullu
Diziyi pek beğenmedim açıkçası herkes birbirinin arkasından iş çeviriyor : )
https://www.facebook.com/AsliEnverFans
Aşk-ı Masal

Aşk-ı Masal

MesajKonu: Geri: Küçük Sırlar (Kanal D)   Küçük Sırlar (Kanal D) EmptySalı Ağus. 03, 2010 2:20 pm

Gossip Girl'ü takip eden biri olarak,diziyi her gördüğümde sinirlerim bozuluyor.
Telif hakkı alınmadan bu kadar benzemesi,hırsızlıktan başka değil.

olayları geçtim karakterlerin isimlerinin baş harfleri bile benziyor.

GGde Charles karakterinin adını kısaltmak için Chuck lakabı takılmıştı,arkadaşlarla da Çetin isminin olucağını duyunca dalgasını geçmiştik;bunu da çet diye mi çağıracaklar diye.Gerçekten çet diye çağırıyorlar.

promo resimleri,okul kıyafetleri,çekilen mekanlar bile o kadar benzetilmeye çalışılmış ki.

Bir de dizinin reklamı olsun diye yalandan haberler çıkarılması.
gerçekten hiç hoş değil.
uyarlamaları zaten sevmiyordum,artık iyice nefret ettim.

Küçük Sırlar (Kanal D)
1 sayfadaki 1 sayfası